Kortfilms 2018

Liefst zesmaal krijgt u op het Razor Reel Flanders Film Festival volledig gratis een selectie van de beste kortfilms voorgeschoteld met als hoofdbrok de Méliès d’Argent-competitie op zondagnamiddag.


Zondag 28/10 om 15u30: Méliès d’Argent


  • The Dark Room (Morgane Segaert – France – Drama/Fantasy – 00:20:00)
  • The Accordion Girl (Anais Vachez – France – Fantasy – 00:03:42)
  • The Delivery (Steeve Calvo – France – Sci-Fi, Horror, Action – 00:22:30)
  • La Noria (Carlos Baena – Spain – Horror/Fantasy – 00:12:00)
  • The Nest (Matthias De Bondt – Belgium – Drama/Horror – 00:22:08)
  • Muil (Jasper Vrancken – Belgium – Horror – 00:19:00)
  • A Doll Distorted (Niall Shukla – United Kingdom – Horror – 00:15:42)

 


Zaterdag 27/10 om 10u: Selected Shorts


  • I Am the Doorway (Simon Pearce – United Kingdom – Horror/Sci-Fi/Thriller – 00:19:48)
  • Puzzle (Olivier Pairoux – Belgium – Sci-Fi – 00:20:00)
  • Besoin Dead (Aurélien Digard – France – Horror/Comedy – 00:17:42)
  • Mascarpone (Jonas Riemer – Germany – Gangster/Action/Comedy – 00:14:00)
  • Shadow of the Bride (Alessandra Pescetta – Italy – Experimental – 00:11:15)
  • Sepsis (L. Claessens, P.-M. Chevigné – Belgium – Drama/Horror – 00:30:00)
  • Vonnis (Walt Bladt – Belgium – Drama/Mystery/Horror – 00:08:35)
  • Atomic Ed (Nicolas Hugon – France – Action/Horror – 00:18:30)
  • Something in the Darkness (Fran Casanova – Spain – Horror/Thriller/Fantasy – 00:14:20)
  • The Hangman (Tim Sagl – The Netherlands – Horror – 00:06:55)

 


Zaterdag 27/10 om 13u30: Kortfilmblok #1


  • The World Over (Heath C. Michaels – United States – Thriller/Horror – 00:17:00)
  • I Am the Doorway (Simon Pearce – United Kingdom – Horror/Sci-Fi/Thriller – 00:19:48)
  • Puzzle (Olivier Pairoux – Belgium – Sci-Fi – 00:20:00)
  • Beyond Money (Kike Maíllo – Spain – Sci-Fi – 00:17:56)
  • Caronte (Luis Tinoco Pineda – Spain – Sci-Fi – 00:15:00)

 


Zondag 28/10 om 13u30: Kortfilmblok #2


  • We Summoned a Demon (Chris McInroy – United States – Horror/Comedy – 00:05:56)
  • Besoin Dead (Aurélien Digard – France – Horror/Comedy – 00:17:42)
  • My First Time (Asaf Livni – Israel – Dark Comedy/Horror/Thriller – 00:09:30)
  • Boy Gets Eaten (Sebastian Lagerkvist – Norway – Drama, Horror – 00:24:59)
  • Nouvelle Cuisine (Manuel Reyes Halaby – Spain – Fantasy, Comedy – 00:04:22)
  • Amancio, A Village Vampire (Alejo Ibáñez – Spain – Fantasy, Comedy – 00:14:50)

 


Maandag 29/10 om 13u30: Kortfilmblok #3


  • Deadestiny (Quentin Porte, Jean-Baptiste Beltra – France – Musical/Fantasy – 00:18 :30)
  • Mascarpone (Jonas Riemer – Germany – Gangster/Action/Comedy – 00:14:00)
  • Sylphvania Grove (Rebekah Fieschi – United States – Fantasy/Adventure – 00:18:40)
  • Shadow of the Bride (Alessandra Pescetta – Italy – Experimental – 00:11:15)
  • Who’s There? (Mike Pecci – United States – Sci-Fi, Horror – 00:10:00)

 


Maandag 29/10 om 15u30: Kortfilmblok #4


  • Rape Card (M. Sims-Fewer – United Kingdom – Drama/Fantasy/Thriller – 00:15:00)
  • Sepsis (L. Claessens, P.-M. Chevigné – Belgium – Drama/Horror – 00:30:00)
  • BEC (Tony Morales – Spain – Horror – 00:12:17)
  • Limbo (Daniel Viqueira – Spain – Horror/Drama – 00:14:00)
  • Vonnis (Walt Bladt – Belgium – Drama/Mystery/Horror – 00:08:35)

 


Dinsdag 30/10 om 13u30: Kortfilmblok #5


  • Spoiler (Evgeny Kolyadintsev – Russia – Horror/Thriller – 00:05:24)
  • Nereids (Jordane Oudin – France – Fantasy/Thriller – 00:24:50)
  • Atomic Ed (Nicolas Hugon – France – Action/Horror – 00:18:30)
  • Something in the Darkness (Fran Casanova – Spain – Horror/Thriller/Fantasy – 00:14:20)
  • The Hangman (Tim Sagl – The Netherlands – Horror – 00:06:55)